-10%






Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Об'ємна підсідельна сумочка виготовлена з міцних вологовідштовхувальних матеріалів.
Дуже зручна, практична та містка.
Кріплення сумки під сідло відбувається завдяки ремінцю з "велкро" за межі сідла та по підсідельному штир.
Довжина: 55 см;
Висота: 14 см;
Ширина: 14 см;
Об'єм 10 л
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Feel Fit |
| Конструкція сумки | Однооб'ємна |
| Тип велосипедної сумки | Підсідельна сумка |
| Колір | Чорний |
| Користувальницькі характеристики | |
| Артикул | BAO-027 |
| Висота | 14 мм |
| Довжина | 51 мм |
| Матеріал | Текстиль |
| Об'єм | 10 |
| Відділення | 1 |
| Розміри | 14*15*51 |
| Тип | Подседельные |
| Тип їзди на колесах | Підсідельна сумка |
| Ширина | 14 мм |
- Ціна: 899,10 ₴

