




Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Основне призначення ручного пилососа Aspor V08 полягає в чищенні салону автомобіля від пилу та бруду. Незалежно від того, наскільки регулярно ви прибираєтеся у своєму авто, бруд однаково накопичуватиметься у важкодоступних місцях.
Зручна форма Aspor V08 дає змогу зберігати його в підскляннику, спеціальних кишенях за сидіннями, у бардачку.
Переваги ручного пилососа Aspor V08:
Компактність і автономність. Невеликі розміри та ємний акумулятор дадуть змогу забути про дроти. Акумулятор ємністю 7800 мА·год забезпечує стабільну роботу пристрою впродовж 45 хвилин. У разі активації максимальної потужності пилосос пропрацює понад 30 хвилин.
Надійний фільтр Під час використання пилососа пил потрапляє в спеціальний відсік місткістю 100 мл — легко знімається й надівається.
Для роботи пилососа не потрібні дроти, тому його можна використовувати не тільки для чищення салону авто. Пристрій виявиться корисним, якщо ви вирішите почистити книжкові полиці, м'які меблі або робочий стіл.
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Aspor |
| Колір | Чорний |
| Країна виробник | Китай |
| Користувальницькі характеристики | |
| Ємність аккумулятору | 2600 мА/рік |
| Інтерфейси | USB Type-C |
| Артикул | 980056 |
| Вага (брутто) | 685г |
| Гарантія | 6 місяців |
| Комплектація | пилосос, USB Type-C, щітка, насадка-подовжувач |
| Матеріал | ABS пластик |
| Модель пристрою | V08 |
| Напруга | 5V/2A input |
| Потужність | 65W |
| Розмір пилозбірника | 100 мл |
| Розміри (ВxШxГ) | 265*95*70 мм |
| Рівень шуму | до 80 дБ |
| Сила всмоктування | от 3000 Ра до 6000 Ра |
| Тип прибирання | сухий |
| Час автономної роботи | 3000 Ра - 45хв; 6000 Pa - 30хв |
| Час заряджання | 4.5 години |
- Ціна: 1 630 ₴




