


Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Мастурбатор Fleshjack Boys Boomer Banks Sonic Boom є анатомічним сліпком ануса популярного порноактера Бумера Бенкса. Ви можете використовувати його як традиційним способом для звичайної мастурбації, а можете поєднати ласки з переглядом еротичних сцен. Фільми в такому супроводі мають ще захопливіший та бентежніший вигляд. Рельєф іграшки практично не відрізняється від оригіналу, що обов'язково припаде до душі шанувальникам цього темпераментного хлопця. Аксесуар складається з пластикової туби й еластичної вкладки, виготовленої з кібершкіри найвищої якості, завдяки чому досягається найвищий ступінь реалістичності відчуттів. Тунель пружний, багатокамерний, зі складним рифленням і безліччю стимулювальних елементів. Нагрійте іграшку у воді перед використанням, додайте трохи любриканта та насолоджуйтеся фантастичними хтивими переживаннями.
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Fleshlight |
| Колір | Тілесний |
| Матеріал | Кібершкіра |
| Користувальницькі характеристики | |
| Артикул | F12304 |
| Тип | ручний |
| Водостійкість | Да |
| Вхідний отвір | анус |
| Висота | 90 мм |
| Довжина | 250 мм |
| Стать | Чоловічий |
| Рельєф маструбатора | Ребристий |
| Тип інтимної іграшки | Мастурбатор |
| Тип мастуратора | Анус |
| Форма | рукав |
| Ширина | 90 мм |
- Ціна: 4 239 ₴

