
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Вам подобається Трентоном Дукаті?
Настав час спробувати секс зі своїм кумиром! FleshJack Boys Trenton Ducati Titanium — це мегареалістична копія ануса порнозірки. Усередині іграшки пружний вузький тунель із безліччю ребер і опуклостей, які стимулюватимуть кожну чутливу точку вашого пінису.
Мастурбатор із реалістичного й безпечного матеріалу SuperSkin створений зі сліпка ануса Трентона та забезпечений його автографом. Внутрішній рельєф доставить вам не менший кейф, ніж найгарячіші ролики з Дукаті — спеціальні кільця ніжно охоплять пінис, а додаткові опуклі кульки стимулюватимуть кожен його сантиметр.
Використовуйте лубрикант на водній основі та не забувайте щоразу ретельно промивати іграшку.
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Fleshlight |
| Колір | Блакитний |
| Користувальницькі характеристики | |
| Артикул | F12441 |
| Висота | 90 мм |
| Довжина | 250 мм |
| Матеріал | Real Feel Super Skin® |
| Стать | Чоловічий |
| Тип інтимної іграшки | Мастурбатор |
| Тип мастуратора | Анус |
| Ширина | 90 мм |
- Ціна: 4 239 ₴

