




Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Пропонуємо купити вібратор IROHA STICK — мініатюрний вібратор у формі губної помади. З цим компактним красцем вам не доведеться переживати про те, чим ви будете займатися у відрядженні, адже він легко поміститься навіть у найменшій жіночій сумочці та з задоволенням складе вам компанію в будь-якій поїздці, крім того, його зовнішність не викликає жодних підозр. Вібратор наділений вельми потужним моторчиком і водонепроникним. Іграшка ідеально підходить для точкової стимуляції сосків, клітора та зони промежини.
Має м'який наконечник із силікону, приємного та оксамитового на дотик корпус виготовлений із пластику. Він простий у використанні та вже за лічені хвилини ви відчуєте бажану хвилю справжньої насолоди.
Характеристики:
Размер товара 22mm × 22mm × 99mm.
Упакований розмір 33 mm × 73 mm × 146 mm.
Час роботи об. 5 годин (повна потужність).
Працює на 1x ААА батареї (зокрема тестер батареї).
Водонепроникний до 50 см (20")
Вага 44 грамів
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Iroha |
| Кількість режимів вібрації | 1 |
| Матеріал | Силікон |
| Колір | Різні кольори |
| Форма | Помада |
| Користувальницькі характеристики | |
| Артикул | SO3329 |
| Вага | 44 |
| Водостійкість | Немає |
| Висота | 99 мм |
| Довжина | 22 мм |
| Кількість батарейок | 1 |
| Кількість швидкостей вібрації | 1 |
| Живлення | 1 батарейка ААА |
| Стать | Жіночий |
| Регулятор рівня вібрації | Плавний |
| Стимуляція | вагінальна |
| Тип | вибратор |
| Тип вібратора | Кліторальний |
| Тип інтимної іграшки | Вибратор |
| Тип елементів живлення | AAA |
| Функція вібрації | Да |
| Ширина | 22 мм |
- Ціна: 1 099 ₴

