




Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Темарі — це один різновид мистецтва, пов'язаний із рукоділлям, дослівно його можна перекласти як «ручну кульку». З давніх-давен у Японії є такі вироби — сплетені з ниток і шкарпеточок кімоно візерунчасті кулі, які слугують потім прикрасою для дому. А зараз їх незвичайний зовнішній вигляд став натхненням для нових мінівібраторів Iroha.
Вібратор IROHA TEMARI складається з двох частин: постачання, що має вигляд напівсфери. Округла частина вібратора має ніжну поверхню з soft-touch силікону та особливе покриття, що перешкоджає осіданню пилу та забрудненню, а ще відмітним візерунком.
Iroha Temari Kaze — це повітря, прикрашене різнобарвними вітряними вертушками. Усього є три варіанти забарвлення, кожен із яких передає настрій певній стихії.
Тільки кругла частина іграшки вібрує, а ось підставка залишається нерухомою — вібрація передається тільки тим частинам тіла, де ви б хотіли її отримати, і ваша рука зовсім не втомлюється. Усього в кульки 2 режими й 4 сили інтенсивності, які керуються за допомогою однієї кнопки в основі підставки. Заряджається іграшка від USB-кабелю упродовж 2 годин і дає 1,5 години роботи. Зберігати Temari можна під спеціальною кришкою, яка входить до комплекту.
Розмір товару 56×56×68 мм.
Упакований розмір 85×85×85 мм.
Вага продукту 109g
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Iroha |
| Кількість режимів вібрації | 2 |
| Матеріал | Силікон |
| Колір | Різні кольори |
| Користувальницькі характеристики | |
| Артикул | SO3327 |
| Вага | 109 |
| Водостійкість | Немає |
| Висота | 58 мм |
| Довжина | 56 мм |
| Кількість швидкостей вібрації | 2 |
| Живлення | вбудований акумулятор |
| Стать | Жіночий |
| Стимуляція | кліторальна |
| Тип | вибратор |
| Тип вібратора | Кліторальний |
| Тип інтимної іграшки | Вибратор |
| Тип елементів живлення | Акумулятор |
| Функція вібрації | Да |
| Ширина | 56 мм |
- Ціна: 5 199 ₴

