
Абразивні відрізні та шліфувальні (зачисні) круги для металу вирізняються високою якістю, надійністю й ефективністю. Відрізні круги стійкі до навантажень і виготовлені на бакелітовій зв'язці з армувальними компонентами. Круги Polax можна використовувати під час різання виробів: з конструкційної та інструментальної сталі; неіржавкої, кислотоупорної та жаростійкої сталі, а також із кольорових металів і їх сплавів. Безпечне застосування абразивного відрізного кола для металу забезпечується за допомогою армування диска склосіткою, що перешкоджає його руйнуванню на високій швидкості використання. Переваги роботи з відрізними кругами ТМ Polax: чистий рівний зріз, низький рівень вібрації завдяки точному відцентруванню та балансуванню кола, рідкісна зміна різальних дисків через їх високу зносостійкість.
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Polax |
| Користувальницькі характеристики | |
| Артикул | 54-105 |
| Тип | Зачисні |
| Гарантія | 14 днів |
| Діаметр | 230 мм |
| Діаметр посадки диска | 22,23 мм |
| Додаткові характеристики | Товщина 6 мм, 1 14 А |
| Доставка/оплата | Нова пошта, Укрпошта, JustIn, Міст Експрес |
| Робочий матеріал | Бронза, Латунь, Чавун, Високолегована сталь, Метал, Алюміній, Свинець, Олово, Цинк, Сталь, Мідь, Неіржавка сталь |
| Країна реєстрації бренда | Україна |
| Країна-виробник товару | Китай |
| Тип | Суцільний |
| теги | диск шліфувальний 230 мм на болгарку вушм, круг шліфувальний Полакс, диск абразивний зачисний, коло зачищений Полакс |
- Ціна: 182 ₴

