-11%


Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Набір мікророзбризкувачів для водяного охолодження, поливання води допоможе вам заощадити час і воду під час поливання рослин і квітів. Підходить для поливання саду, охолодження балкона, зволоження теплиці, охолодження. Ця система також знижує споживання води до 70%. Сопло розроблене з вихровим струмом і вбудованим фільтром для запобігання засміченню.
Особливості:
Комплект підходить як для зовнішнього прибирання будинку, так і для охолодження житлових зон на відкритому повітрі;
Просте встановлення менш ніж за 10 хвилин; Ідеальне рішення для охолодження тепличних рослин;
Ідеально підходить для фермерських ринків та садівників;
Охолоджує навколишню температуру повітря до 30 градусів;
Дуже простий у використанні та ультрапортивний;
Довжина: 10 метрів.
Характеристики та комплектація:
Колір: чорний;
Матеріал: ПВХ;
Довжина шланга: 10 м;
Діаметр бризок води: 80 см;
Зовнішній діаметр шланга: 7 мм;
Внутрішній діаметр шланга: 4 мм.
Артикул: 126393
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Patio |
| Діаметр | 7 мм |
| Колір | Чорний |
| Довжина | 10 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Артикул | hub_a7l5wo |
| Внутрішній діаметр шланга | 4 мм |
| Діаметр бризок води | 80 см |
| Довжина шланга | 10 м |
| Матеріал | ПВХ |
| Зовнішній діаметр шланга | 7 мм |
| Тип | Шланги |
- Ціна: 399 ₴

