
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
• леза зі сталі С55
• твердість HRC 55
• металеві ручки з PVC-покриттям
• твердість HRC 55
• металеві ручки з PVC-покриттям
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Master Tool |
| Вага | 0.5 кг |
| Тип інструменту | Гілкоріз |
| Користувальницькі характеристики | |
| Артикул | 9714 |
| Тип | Гілкорізи |
| Додаткові характеристики | Металеві ручки з TPR покриттям, Діаметр перекусних гілок 32 мм |
| Материал лезвий | Сталь С55 |
| Матеріал ручок | Метал |
| Країна реєстрації бренда | Україна |
| Країна-виробник товару | Китай |
| теги | 400 мм |
- Ціна: 344 ₴

