
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
• для дрібних чагарників, жорсткої трави
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Master Tool |
| Матеріал | Сталь |
| Тип | Диск |
| Загальні | |
| Вага | 0.278 кг |
| Особливості диска/ножа | |
| Кількість зубів | 4 шт. |
| Користувальницькі характеристики | |
| Артикул | 11491 |
| Діаметр | 255 мм |
| Діаметр посадки диска | 25.4 мм |
| Розмір паковання | 0,27x0,27x0,05 м |
| Країна реєстрації бренда | Україна |
| Країна-виробник товару | Україна |
| Товщина | 1.5 мм |
| Колір | Сірий |
- Ціна: 126 ₴

