

Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
• загартований
• товщина диска 1,2 мм
• розмір переможевої напайки 4,8х1,6х2,0 мм
• анодоване покриття
• твердість напайок HRC 82-86
• товщина диска 1,2 мм
• розмір переможевої напайки 4,8х1,6х2,0 мм
• анодоване покриття
• твердість напайок HRC 82-86
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Master Tool |
| Матеріал | Сталь |
| Тип | Диск |
| Загальні | |
| Вага | 0.439 кг |
| Особливості диска/ножа | |
| Кількість зубів | 40 шт. |
| Користувальницькі характеристики | |
| Артикул | 13704 |
| Діаметр | 255 мм |
| Діаметр посадки диска | 25.4 мм |
| Додаткові характеристики | З переможевою напайкою, Загартований, |
| Розмір паковання | 0,265x0,28x0,01 м |
| Країна реєстрації бренда | Україна |
| Країна-виробник товару | Китай |
| Колір | Червоний |
- Ціна: 262 ₴
- В наявності
- Код: 13704
Диск для тримера MASTERTOOL "DRAGON" 255х25.4х40Т із переможною напайкою загартований 19-2002
262 ₴
- +380 (68) 459-07-33
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця

