




Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Інвалідний візок каталка ультракомпактна Фінн
Інвалідна коляска каталка ультракомпактна Фінн (MED1-KY9003) — найпопулярніша та найпопулярніша модель серед каталок на ринку України.
Каталка Фінн — без сумнівів, одна з найвужчих моделей. Мінімальні габарити виробу дають змогу їй проходити навіть у найвужчі дверні отвори (дверцята на кухні, у ванній, ліфт тощо). Адже це важливо, щоб рідна та близька нам людина не почувалася затисненою і могла спокійно перебувати та пересуватися приміщенням.
Особливості:
Інвалідна каталка Фінн представлена в універсальному розмірі 46 см, що дає змогу посадити в неї людину з вагою до 100 кг і водночас абсолютно комфортно її використовувати.
Зручна складана конструкція дає змогу скласти коляску до мінімальних габаритів і понести в руці.
Підніжки виготовлені з алюмінію, не схильні до корозії та зношування.
Відкидні платформи на підніжках забезпечують можливість легкої посадки пацієнта.
Стрічка під гомілку дає додаткову фіксацію ноги на підніжкі.
Приємна на дотик тканина сидіння є однією з найкращих тканин для використання в інвалідних каталках. Легко чиститься й обробляється яз. засобами
Передні та задні колеса виготовлені з високоякісного поліуретану (литі) — сучасний спосіб виготовлення коліс для інвалідних колясок. Колеса такого типу не тільки міцні та не пробиваються, але й дають відчуття пружності колясці. Рух коляски буде м'яким і з мінімальним шумом, чим не могли похвалитися старіші моделі.
Підходить для дому та вулиці.
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | MED1 |
| Максимальне навантаження | 100 кг |
| Тип приводу інвалідного візка | Ручний |
| Тип рами інвалідного візка | Складана |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 6 кг |
| Ширина інвалідного візка | 50 см |
| Користувальницькі характеристики | |
| Артикул | MED1-KY9003 |
| Гарантійний термін | 12 місяців |
| Задні колеса | Литі |
| Матеріал виготовлення рами | Алюміній |
| Оббивка сидіння та спинки | Нейлон |
| Передні колеса | Литі |
| Підлокітники | Відкидні |
| Підніжки | Фіксовані |
| Спинка | Нерегульована |
| Тип інвалідного крісла | Стандартне |
| Ширина сидіння | 46 см |
- Ціна: 9 999 ₴



