




Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Інвалідна коляска посилена MED1toly-KY951-7551
Зручна та комфортна, водночас недорога інвалідна коляска від компанії MED1 призначена для людей із великою масою тіла (до 150 кг). Сталевий каркас, покритий зносостійким антикорозійним покриттям і сидінням із нейлону.
Сидіння і спинка коляски зроблені з надміцного нейлону та здатні витримувати досить великі навантаження.
Коляска обладнана знімно-відкидними підлокітниками, які дають змогу пересаджуватися в крісло з меншим зусиллям, що особливо важливо для літніх і ослаблених людей.
Інвалідне крісло обладнане знімно-відкидними підніжками, що дає змогу зручно сідати, а ортопедична подушка під гомілку дає змогу фіксувати максимально комфортно. Функціональність цієї моделі підвищена завдяки можливості змінювати кут нахилу аж до горизонтального положення, зокрема з такою підніжкою пацієнтові буде комфортно під час перелому кісток таза, коли на всю ногу накладений гіпс і зігнути її неможливо.
Складана конструкція цієї моделі компактно розміститься у Вашому будинку або квартирі, а знімні підніжки дадуть змогу транспортувати коляску навіть у багажнику машини.
Інвалідна коляска посилена cores:
• виготовлена з металевого сплаву з емалевим лакофарбовим покриттям;
• посилена рама забезпечує підвищену вантажопідіймальність;
• обладнана знімними, відкидними, регульованими за висотою та кутом нахилу підніжками, з м'якими опорами для ніг;
• обладнана знімно-відкидними підлокітниками;
• обладнана колесами з ободами, що мають задні та передні суцільнолиті шини.
Характеристики
• Висота спинки: 44 см;
• Висота сидіння: 50 см;
• Ширина сидіння: 51 см;
• Глибина сидіння: 48 см;
• Ширина інвалідного крісла: 68 см;
• Загальна довжина: 120 см;
• Діаметр задніх коліс: 60 см;
• Діаметр передніх коліс: 19 см;
• Вага виробу: 21.2 кг;
• Максимальне навантаження: 150 кг.
Цю інвалідну коляску можна придбати як для домашніх умов, так і для приватних або державних клінік та інших медустанцій
Зручна та комфортна, водночас недорога інвалідна коляска від компанії MED1 призначена для людей із великою масою тіла (до 150 кг). Сталевий каркас, покритий зносостійким антикорозійним покриттям і сидінням із нейлону.
Сидіння і спинка коляски зроблені з надміцного нейлону та здатні витримувати досить великі навантаження.
Коляска обладнана знімно-відкидними підлокітниками, які дають змогу пересаджуватися в крісло з меншим зусиллям, що особливо важливо для літніх і ослаблених людей.
Інвалідне крісло обладнане знімно-відкидними підніжками, що дає змогу зручно сідати, а ортопедична подушка під гомілку дає змогу фіксувати максимально комфортно. Функціональність цієї моделі підвищена завдяки можливості змінювати кут нахилу аж до горизонтального положення, зокрема з такою підніжкою пацієнтові буде комфортно під час перелому кісток таза, коли на всю ногу накладений гіпс і зігнути її неможливо.
Складана конструкція цієї моделі компактно розміститься у Вашому будинку або квартирі, а знімні підніжки дадуть змогу транспортувати коляску навіть у багажнику машини.
Інвалідна коляска посилена cores:
• виготовлена з металевого сплаву з емалевим лакофарбовим покриттям;
• посилена рама забезпечує підвищену вантажопідіймальність;
• обладнана знімними, відкидними, регульованими за висотою та кутом нахилу підніжками, з м'якими опорами для ніг;
• обладнана знімно-відкидними підлокітниками;
• обладнана колесами з ободами, що мають задні та передні суцільнолиті шини.
Характеристики
• Висота спинки: 44 см;
• Висота сидіння: 50 см;
• Ширина сидіння: 51 см;
• Глибина сидіння: 48 см;
• Ширина інвалідного крісла: 68 см;
• Загальна довжина: 120 см;
• Діаметр задніх коліс: 60 см;
• Діаметр передніх коліс: 19 см;
• Вага виробу: 21.2 кг;
• Максимальне навантаження: 150 кг.
Цю інвалідну коляску можна придбати як для домашніх умов, так і для приватних або державних клінік та інших медустанцій
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | MED1 |
| Максимальне навантаження | 150 кг |
| Тип приводу інвалідного візка | Ручний |
| Тип рами інвалідного візка | Складана |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 21.2 кг |
| Ширина інвалідного візка | 68 см |
| Користувальницькі характеристики | |
| Артикул | MED1-KY951-51 |
| Гарантійний термін | 12 місяців |
| Глибина сидіння | 48 см |
| Задні колеса | Литі |
| Матеріал виготовлення рами | Сталь |
| Передні колеса | Литі |
| Підлокітники | Знімно-відкидні |
| Підніжки | Знімно-відкидні з регулюванням висоти та нахилу й ортопедичною подушкою під гомілку |
| Спинка | Нерегульована |
| Тип інвалідного крісла | Стандартне |
| Ширина сидіння | 51 см |
- Ціна: 15 999 ₴



