




Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Інвалідний візок Марі
Інвалідна коляска MED1| -KY875 — чудовий варіант недорогої моделі, яка розв'яже всі базові питання, поставлені перед нею.
Інвалідний візок Марі — одна з найпопулярніших моделей на ринку. Головним плюсом є низька ціна, компактні габарити й ідеальність виконання. Корпус покритий якісним порошковим фарбуванням. Коляска може керуватися як асистентом, так і пацієнтам, позаяк на колесах є зручні ободи з ергономічними виїмками.
Ця коляска представлена у двох розмірах — 41 і 46 см, що дає змогу посадити в неї людину з вагою до 100 кг і водночас абсолютно комфортно її використовувати.
Зручні підніжки з відкидними платформами забезпечують можливість легкої посадки пацієнта.
Стрічка під гомілку дає додаткову фіксацію ноги на підніжкі.
Якісна оббивка сидіння дає людині комфорт і дуже легко чиститься.
Передні та задні колеса виготовлені з високоякісного поліуретану (литі) — це сучасний спосіб виготовлення коліс для інвалідних колясок. Колеса такого типу не тільки міцні та не пробиваються, але й дають відчуття пружності колясці. Рух коляски буде м'яким і з мінімальним шумом, чим не могли похвалитися старіші моделі.
Легко обробляється дезінфікувальними засобами.
Підходить для дому та вулиці.
Параметри упаковки: Вага виробу — 13.8 кг; вага виробу в пакованні — 15.8 кг; габарити — 915х21х88 см.
Характеристики
Ширина інвалідного крісла: 64 см;
Глибина сидіння: 41 см;
Висота сидіння від підлоги: 49 см;
Висота від сидіння до спинки: 41 см;
Ширина сидіння: 46см;
Габарити: 915х21х88 см;
Вага виробу: 13.8 кг;
Вага виробу в упаковці: 15.8 кг;
Максимальне перевантаження 100 кг.
Інвалідна коляска Марі дуже компактно складається, що дає змогу з легкістю помістити її в багажник або заощадити місце в кімнаті. Складається коляска в один рух — для цього Вам потрібно потягнути за сидіння вгору.
Цю інвалідну коляску можна придбати як для домашніх умов, так і для приватних чи державних клінік та інших медустанцій. Для оформлення закупівок ми надаємо повний комплект документів, зокрема Декларація Відповідності, Домовство, Накладна та інші документи, які Вам можуть знадобитися.
Також в асортименті є Інвалідна коляска Марі Слім, завширшки сидіння — 41 см.
Інвалідна коляска MED1| -KY875 — чудовий варіант недорогої моделі, яка розв'яже всі базові питання, поставлені перед нею.
Інвалідний візок Марі — одна з найпопулярніших моделей на ринку. Головним плюсом є низька ціна, компактні габарити й ідеальність виконання. Корпус покритий якісним порошковим фарбуванням. Коляска може керуватися як асистентом, так і пацієнтам, позаяк на колесах є зручні ободи з ергономічними виїмками.
Ця коляска представлена у двох розмірах — 41 і 46 см, що дає змогу посадити в неї людину з вагою до 100 кг і водночас абсолютно комфортно її використовувати.
Зручні підніжки з відкидними платформами забезпечують можливість легкої посадки пацієнта.
Стрічка під гомілку дає додаткову фіксацію ноги на підніжкі.
Якісна оббивка сидіння дає людині комфорт і дуже легко чиститься.
Передні та задні колеса виготовлені з високоякісного поліуретану (литі) — це сучасний спосіб виготовлення коліс для інвалідних колясок. Колеса такого типу не тільки міцні та не пробиваються, але й дають відчуття пружності колясці. Рух коляски буде м'яким і з мінімальним шумом, чим не могли похвалитися старіші моделі.
Легко обробляється дезінфікувальними засобами.
Підходить для дому та вулиці.
Параметри упаковки: Вага виробу — 13.8 кг; вага виробу в пакованні — 15.8 кг; габарити — 915х21х88 см.
Характеристики
Ширина інвалідного крісла: 64 см;
Глибина сидіння: 41 см;
Висота сидіння від підлоги: 49 см;
Висота від сидіння до спинки: 41 см;
Ширина сидіння: 46см;
Габарити: 915х21х88 см;
Вага виробу: 13.8 кг;
Вага виробу в упаковці: 15.8 кг;
Максимальне перевантаження 100 кг.
Інвалідна коляска Марі дуже компактно складається, що дає змогу з легкістю помістити її в багажник або заощадити місце в кімнаті. Складається коляска в один рух — для цього Вам потрібно потягнути за сидіння вгору.
Цю інвалідну коляску можна придбати як для домашніх умов, так і для приватних чи державних клінік та інших медустанцій. Для оформлення закупівок ми надаємо повний комплект документів, зокрема Декларація Відповідності, Домовство, Накладна та інші документи, які Вам можуть знадобитися.
Також в асортименті є Інвалідна коляска Марі Слім, завширшки сидіння — 41 см.
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | MED1 |
| Максимальне навантаження | 100 кг |
| Тип приводу інвалідного візка | Ручний |
| Тип рами інвалідного візка | Складана |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 13.8 кг |
| Ширина інвалідного візка | 64 см |
| Користувальницькі характеристики | |
| Артикул | MED1-KY875 |
| Гарантійний термін | 12 місяців |
| Задні колеса | Литі |
| Матеріал виготовлення рами | Сталь |
| Наявність туалету | Немає |
| Оббивка сидіння та спинки | Нейлон |
| Передні колеса | Литі |
| Підлокітники | Фіксовані |
| Підніжки | Фіксовані |
| Спинка | Нерегульована |
| Тип інвалідного крісла | Стандартне |
| Ширина сидіння | 46 см |
- Ціна: 6 999 ₴



