-26%










Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Протипролежневий матрац Med1-M02 — це максимально повний комплект обладнання для роботи з пролежнями та їх профілактики.
Основне завдання матраца — робота з пролежнями 1 і 2 ступені. Виріб забезпечує максимально делікатний і ефективний під час пролежнів масаж, інтенсивність Ви можете відрегулювати за допомогою поворотного механізму.
Ця модель є однією з останніх розроблень. Тепер компресор працює ще тихіше, він став набагато компактнішим. Забезпечує мінімальне споживання енергії — до 7 Вт, що набагато менше, ніж будь-яка з Ваших домашніх лампочок.
Стабільна робота компресора (помпи) слугуватиме тривалий час без збоїв. Полотно матраца — виготовляється з ПВХ зі спеціальним просоченням, тепер воно міцніше та має триваліший термін придатності
Комплектація
Матрац ячеристий
Компресор
З'єднувальні трубки
Набір для ремонту
Цей матрац можна придбати як для домашніх умов, так і для приватних або державних клінік та інших медустанова. Для оформлення закупівок ми надаємо повний комплект документів, зокрема Декларація Відповідності, Домова, Накладна та інші документи, які Вам можуть знадобитися.
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | MED1 |
| Максимальне навантаження | 130 кг |
| Габаритні розміри | |
| Висота протипролежневої системи | 7 см |
| Користувальницькі характеристики | |
| Артикул | MED1-М02 |
| Гарантійний термін | 12 місяців |
| Довжина | 200 см мм |
| Матеріал виготовлення протипролежневої системи | ПВХ |
| Тип компресорного матраца | Ячовистий |
| Тип матраца | Компресорний |
| Ширина | 90 см мм |
- Ціна: 1 399 ₴


