
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Циркуляційний насос SUNTERMO 25/40 — 130 мм, з гайками, кабель — один із головних складників системи опалення та гарячого водопостачання. Призначений для забезпечення примусового руху рідини за замкнутим контуром (циркуляції), а також рециркуляції. Напрямок обертання: проти годинникової стрілки (з боку двигуна). Корпус насосної камери — чавун. Робоче колесо — полімери. Втулка — неіржавка сталь. Ведучий вал — металокераміка. Корпус статора — алюміній. Підшипники насоса — керамографіт. Двигун — асинхронний однофазний 3 режими роботи (30-46-65 Вт). Подавання: 50 л/хв Температура рідини, що перекачується: від +10 °C до +110 °C
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Suntermo |
| Вага | 2.7 кг |
| Кількість швидкостей | 3 |
| Користувальницькі характеристики | |
| Артикул | 111437 |
| Висота подавання | 4 м |
| Діаметр патрубків | 25/25 мм |
| Клас захисту | IP44 |
| Монтажня довжина | 130 мм |
| Напруга | 220 В |
| Орієнтація валу двигуна | горизонтально |
| Потужність | 0.065 кВт |
| Призначення | для систем опалення |
| Тип | Циркуляційні насоси |
| Тиск | 10 бар |
- Ціна: 1 257 ₴

