
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Насос для підвищення тиску з «мокрим ротором» Suntermo RS 15/8 підкачувальний — застосовується для автоматичного підвищення тиску в системах водопостачання індивідуального типу. Допускається перекачування тільки чистої води без хімічних і механічних домішок. Найчастіше в наявній системі водопостачання квартири або індивідуального будинку тиск води буває недостатнім, а іноді й дуже низьким. Водночас виникають труднощі з увімкненням побутових приладів, яким для працездатності та тривалого терміну експлуатації, необхідний високий натиск води, наприклад, газовим і електричним водонагрівачам, автоматичним пральним машинам, душовим кабінам тощо. Для поліпшення умов водопостачання найкраще вбудувати в систему водопостачання насос для підвищення тиску. Подавання: 25 л./хв.
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Suntermo |
| Вага | 2.3 кг |
| Кількість швидкостей | 3 |
| Користувальницькі характеристики | |
| Артикул | 111526 |
| Висота подавання | 8 м |
| Тиск | 10 бар |
| Діаметр патрубків | 15/15 мм |
| Клас захисту | IP44 |
| Потужність | 0.1 кВт |
| Призначення | для систем опалення |
| Напруга | 230 В |
| Орієнтація валу двигуна | вертикально |
| Тип | Циркуляційні насоси |
- Ціна: 1 582 ₴

