-34%










Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Блок живлення універсальний регульований 3-24 В 2 А, 5.5x2.5 мм з перехідниками 9 шт. Чорний
Блок живлення використовується для під'єднання до побутової мережі змінного струму різних пристроїв, що мають напругу живлення 3-24 В постійного струму та максимальний споживаний струм до 2 А. Блок живлення може використовуватися як лабораторний, так і в якості заміни найвищого з ладу блоку живлення в будь-якій техніці зі значенням робочої напруги 3 — 24 В DC.
Блок живлення призначений для використання тільки всередині приміщень. Для монтажу на плоскій поверхні на корпусі блока живлення передбачено два підвісні вушка, кожне з яких має три монтажні отвори.
Для під'єднання до побутової електромережі блок живлення обладнаний вилкою типу CEE 7/16 (євровилка), мережевий кабель живлення має довжину 105 см. Вхідна напруга: 100 — 240 В змінного струму 50/60 Гц.
Для під'єднання споживачів використовується штекер 5,5 x 2,5 мм, кабель має довжину 90 см. Вихідна напруга: 3 — 24 В постійного струму, вихідний струм до 2 А.
Блок живлення обладнаний вбудованим вольтметром, показання які зображаються на 3-розрядному дисплеї LED. Дисплей використовується для зображення поточного значення вихідної напруги.
Блок живлення має можливість регулювання значення вихідної напруги. Зміна значення вихідної напруги відбувається за допомогою регулювальної ручки. Регулювальна ручка обладнана функцією вмикання/вимикання.
Чудово підходить для зарядних пристроїв акумуляторних батарей (Liitokala Lii-500, Xtar та ін.), LED світлодіодних стрічок, Wi-Fi роутерів, спортивних тренажерів з екранами, ТВ-приставок, відеокамер у системах відеоспостереження, мережевим адаптером для компактних телевізорів, нетбуків і DVD плеєрів, а також використовується в багатьох інших пристроях.
Характеристики:
3-розрядний LED-дисплей з індикацією вихідної напруги
Потенціометр для увімкнення/вимкнення БЖ і плавного регулювання вихідної напруги
Отвори для закріплення блока на поверхні
Вхідна напруга: 100-240 В
Вихідна напруга: 3-24 В
Вихідний струм: до 2 А
Максимальна потужність: 48 Вт
Тип штекера: 5.5 x 2.5 мм
Захист від КЗ і перегрівання
Матеріал корпусу: пластик
Довжина кабелю: від блока до штекера — 90 см, від блока до вилки — 90 см
Розмір: 11.8 x 5.1 x 3.2 см
Вага: 225 г
Комплектація
Блок живлення
Набір перехідників 9 шт.
Коробка
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Foxsur |
| Гвинтове приєднання | Так |
| Захист від короткого замикання | Так |
| Захист від перевантаження | Так |
| Кількість фаз | 1 |
| Матеріал корпусу | Пластик |
| Наявність амперметра | Ні |
| Тип блоку живлення | Імпульсний |
| Тип індикації | Світлодіодна |
| Тип корпусу | Напівгерметичний |
| Тип монтажу | Поверхневий |
| Тип стабілізації | За напругою |
| Тип | Побутової |
| Габаритні розміри | |
| Висота | 51 мм |
| Ширина | 32 мм |
| Довжина | 118 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Артикул | 3-24В2А |
| Вага | 0.225 |
| Вихідна потужність | 48 |
| Вихідна напруга | 24 |
| Вихідний струм, не більш ніж | 2 |
| Максимальна вхідна напруга | 240 |
| Мінімальна вихідна потужність | 6 |
| Мінімальна вхідна напруга | 100 |
| Мінімальна вихідна напруга | 3 |
| Потужність блока живлення | 48 |
- Ціна: 565 ₴
- В наявності
- Код: 3-24В2А
Блок живлення універсальний регульований 3-24 В 2 А 5.5x2.5 мм з перехідниками 9 шт Чорний (3-24 В2А) Foxsur
850 ₴
565 ₴
- +380 (68) 459-07-33
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця






