-18%










Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Блок живлення універсальний регульований 3-36 V 2 A, 5.5x2.5 мм з перехідниками 8 шт. Чорний
Блок живлення використовується для під'єднання до побутової мережі змінного струму різних пристроїв, що мають напругу живлення 3-36 В постійного струму та максимальний споживаний струм до 2 А. Блок живлення може використовуватися як лабораторний, так і в якості заміни найвищого з ладу блоку живлення в будь-якій техніці зі значенням робочої напруги 3-36 В DC.
Блок живлення призначений для використання тільки всередині приміщень. Для монтажу на плоскій поверхні на корпусі блока живлення передбачено два підвісні вушка, кожне з яких має три монтажні отвори.
Для під'єднання до побутової електромережі блок живлення обладнаний вилкою типу CEE 7/16 (євровилка), мережевий кабель живлення має довжину 105 см. Вхідна напруга: 110 — 240 В змінного струму 50/60 Гц.
Для під'єднання споживачів використовується штекер 5,5 x 2,5 мм, кабель має довжину 90 см. Вихідна напруга: 3-36 В постійного струму, вихідний струм до 2 А.
Блок живлення обладнаний вбудованим вольтметром, показання якого зображаються на 3-розрядному LED дисплеї. Дисплей використовується для зображення поточного значення вихідної напруги.
Блок живлення має можливість регулювання значення вихідної напруги. Зміна значення вихідної напруги відбувається за допомогою регулювальної ручки. Регулювальна ручка обладнана функцією вмикання/вимикання.
Чудово підходить для зарядних пристроїв акумуляторних батарей (Liitokala Lii-500, Xtar та ін.), LED світлодіодних стрічок, Wi-Fi роутерів, спортивних тренажерів з екранами, ТВ-приставок, відеокамер у системах відеоспостереження, мережевим адаптером для компактних телевізорів, нетбуків і DVD плеєрів, а також використовується в багатьох інших пристроях.
Характеристики:
3-розрядний LED-дисплей з індикацією вихідної напруги
Потенціометр для увімкнення/вимкнення БЖ і плавного регулювання вихідної напруги
Отвори для закріплення блока на поверхні
Вхідна напруга: 110-240 В
Вихідна напруга: 3-36 В
Вихідний струм: до 2 А
Максимальна потужність: 72 Вт
Тип штекера: 5.5 x 2.5 мм
Захист від КЗ і перегрівання
Матеріал корпусу: пластик
Довжина кабелю: від блока до штекера — 90 см, від блока до вилки — 90 см
Розмір: 165 x 61 x 50 мм
Вага: 225 г
Комплектація
Блок живлення
Набір перехідників 8 шт.
Коробка
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Foxsur |
| Індикатор роботи | Так |
| Сила вихідного струму | 1.5 - 2 А |
| Тип роз'єму | 5.5x2.5 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Артикул | 3-36B2A |
| Вага | 0.225 |
| Гвинтове приєднання | Да |
| Висота | 51 мм |
| Вихідна потужність | 72 |
| Вихідна напруга | 36 |
| Вихідний струм, не більш ніж | 2 |
| Довжина | 118 мм |
| Захист від короткого замикання | Да |
| Захист від перевантаження | Да |
| Кількість фаз | 1 |
| Максимальна вхідна напруга | 240 |
| Матеріал корпусу | Пластик |
| Мінімальна вхідна напруга | 3 |
| Потужність блока живлення | 72 |
| Наявність амперметра | Немає |
| Сила тока | 2 |
| Тип блока живлення | Імпульсний |
| Тип індикації | Світлодіодна |
| Тип корпусу | Напівгерметичний |
| Тип монтажа | Поверхневий |
| Тип стабілізації | За напругою |
| Ширина | 32 мм |
- Ціна: 595 ₴
- В наявності
- Код: 3-36B2A
Блок живлення універсальний регульований Foxsur 3-36 V 2 A 5.5x2.5 мм з перехідниками 8 шт Чорний (3-36B2A)
727 ₴
595 ₴
- +380 (68) 459-07-33
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця



