



Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Приміряй на себе нову роль пристрасної поперекової! Пропонуємо купити еротичний костюм гірської Розворотниця Лана з неймовірно сексуальним лаковим топом і бюстгальтером, мініспідницею і збудливими аксесуарами.
Сміливим шанувальникам пограти точно сподобається цей костюм, що підкреслює привабливість форм! Просто надіньте його на себе, і втілюйте свої фантазії на повну!
Еротичний костюм гірський Розворот Лана складається з:
пишної мініспідниці з милим фартухом і кокетливим бантиком на попі;
лакового топа з крильцями та відкритою грудьми — надягайте його без бюстгальтера для суперефекту або разом із бюстом;
лакового бюстгальтера з оборкою та зручною застібкою спереду;
мереживного чокера;
мереживний "наколки" — головного убору гірськинної;
метелочки.
Повний комплект для повноцінної рольової гри!
Параметри розміру S/M:
Груди 87-89 см;
Талія 74-85 см;
Стегна 91-102 см.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | JSY |
| Вид виробу | Костюм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Артикул | SO3702 |
| Костюм | поперековий |
| Матеріал | Комбінований |
| Обхват груди | 87-89 см |
| Обхват талії | 74-85 см |
| Об'єм стегон | 91-102 см |
| Стать | Жіночий |
| Розмір | S/M |
| Колір | Black |
- Ціна: 2 059 ₴

