




Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Пропонуємо наручники Bijoux Indescrets MAZE — Wide Cuffs Black: вишуканий аксесуар, який привнесе у ваше сексуальне життя трохи гостроти. Наручники з'єднані знімним ланцюжком, отже, ви зможете з'єднати руки між собою або закріпити їх, наприклад, у надголов'ї ліжка. Наручники мають дуже дорогий та показний вигляд, виготовлені з якісних матеріалів і стилізовані під шкіру. Класичний чорний колір ефектно контрастує із золотистим ланцюжком. Регулюються за об'ємом, сама манжета досить м'яка та не натиратиме. Такі наручники — ідеальний варіант романтичного подарунка з натяком на подальший експеримент. Maze від Bijoux Indiscrets — це колекція ексклюзивних речей, які розкриють чуттєвість і відчинять двері в лабіринт заборонених задоволень. Увійдіть у лабіринт, щоб загубити та знову знайти себе на захопливому шляху порушень табу. Розміри: Об'єм пензля: 15-19 см Довжина ланцюжка: 15 см Ширина манжети: 3,5 см Догляд: під час забруднення акуратно протирайте вологою тканиною з невеликою кількістю нейтрального мила. Не використовуйте абразиви та жорсткі щітки. Усі речі з колекції Maze виготовлені без використання шкіри, з придатних до вторинного перероблення екофрендлі матеріалів. Упаковані в дорогу щільну коробку, яка цілком може стати подарунковою.
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Bijoux Indiscrets |
| Тип інтимної іграшки | Наручники |
| Користувальницькі характеристики | |
| Артикул | SO2649 |
| Довжина ланцюжка | 15 см |
| Комплектація | наручники |
| Костюм | універсальний |
| Об'єм пензля | 15-19 см |
| Стать | жіночі костюми |
| Країна виробництва | Китай |
| Колір | Black |
| Ширина манжети | 3,5 см |
- Ціна: 1 639 ₴




