


Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Пропонуємо еротичну лаковану маску D&A Кішечка. Цей чарівний аксесуар надасть вам загадковість, стиль і сексуальність.
Виготовлена з високоякісного матеріалу, лакована маска кішки привертає увагу вишуканістю й унікальним дизайном. Її червоний колір створює сміливий і привабливий образ.
Ця маска чудово підходить для різних заходів — від вечірок до рольових ігор. Вона підкреслить вашу загадковість і відкриє нові можливості самовираження.
Зручний дизайн лакованої маски «котічки» забезпечує комфортну посадку на обличчі, даючи змогу вам почуватися впевнено та вільно. Вона доповнить ваш образ чуттєвістю й сексуальністю.
Нехай ваша особистість розкриється з можливостями завдяки еротичній лакованій масці D&A Кішечка. Дозвольте перетворитися на загадкову та привабливу істоту, викликайте захоплення і вперед до враженням!
Висота маски: 19,5 см.
Напівобхват голови: 26-27 см.
Висота вушок: 6,5-7 см.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | D&A |
| Колір | Червоний |
| Користувальницькі характеристики | |
| Артикул | SO7740 |
| Висота маски | 19,5 см |
| Висота вушок | 6,5-7 см |
| Глажка | не прасувати |
| Костюм | універсальний |
| Матеріал | лакована шкіра |
| Стать | жіночі костюми |
| Напівобхват голови | 26-27 см |
| Прання | не прати |
- Ціна: 500 ₴

