



Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Бойлер Willer EVH50R Spring (об'єм 50 л) — надійний плоский водонагрівач із сучасним дизайном:
2 баки з емальованої сталі, сталевий зовнішній корпус, покритий емаллю, призначений для вертикального або горизонтального встановлення, подвійний заглибний (мокрий) ТЕН із неіржавкої сталі SS316L (на одному фланці в одному баку), вибір одного з 3 можливих режимів потужності: 2000/1200/800Вт.
Виробництво — Китай.
Крім самого бойлера, до комплекту постачання входить багатофункціональний запобіжний клапан, комплект кріплення на стіну, шнур живлення, посібник з експлуатації українською мовою, гарантійний талон.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | WILLER |
| Вага | 22.2 кг |
| Тип водонагрівача | Накопичувальний |
| Додаткові характеристики і комплектація | |
| Дисплей | Ні |
| Додаткові характеристики електричних водонагрівачів | |
| Кількість ТЕНів | 2 |
| Користувальницькі характеристики | |
| Артикул | EVH50R Spring |
| Внутрішнє покриття бака | емальована сталь |
| Час первинного нагрівання | 1 год 10 хв |
| Габарити | 450 х 870 х 270 мм |
| Гарантія | 12 мес. |
| Діапазон висоти | 70-90.9 см |
| Діапазон глибини | 20-30.9 см |
| Діапазон потужностей | 2000-2499 Вт |
| Діапазон обсягів | 50-79 л |
| Діапазон ширини | 41-50 см |
| Захист | Да |
| Максимальна температура нагрівання | 75°C |
| Матеріал бака | емальована сталь |
| Потужність | 2000 Вт |
| Об'єм | 50 л |
| Підвод труб | нижній |
| Підтримка Wi-Fi | Немає |
| Таймер | Немає |
| Тип ТЕНа | мокрий (відкритий) ТЕН |
| Тип керування | Механічне |
| Тип встановлення | настінна |
| Турборежим | Немає |
| Встановлення | вертикальне/горизонтальне |
| Форма | Прямокутна |
| Колір | Білий |
- Ціна: 8 599 ₴

