-9%




Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Форма No Brand D60X50 пластикова для виготовлення тротуарної плитки (12193-72299)
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | No brand |
| Матеріал | АБС-пластик |
| Призначення за матеріалом | Для бетону |
| Спосіб ущільнення бетонної суміші у формі | Безвібраційний |
| Форма за ступенем розбірності | Нерозбірна |
| Габаритні розміри | |
| Висота | 45 мм |
| Ширина | 500 мм |
| Довжина | 600 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Артикул | 12193-72299 |
| Гарантія | 1 місяць |
| Тип | Форми для тротуарної плитки |
| Число виробів, що одночасно виготовляються | 10 |
- Ціна: 841 ₴

