-9%








Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Форма No Brand H40X40 пластикова для виготовлення тротуарної плитки (12197-72260)
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | No brand |
| Матеріал | АБС-пластик |
| Призначення за матеріалом | Для бетону |
| Спосіб ущільнення бетонної суміші у формі | Безвібраційний |
| Форма за ступенем розбірності | Нерозбірна |
| Форми для виробництва | Тротуарної плитки |
| Габаритні розміри | |
| Висота | 40 мм |
| Ширина | 400 мм |
| Довжина | 400 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Артикул | 12197-72260 |
| Гарантія | 1 місяць |
| Тип | Форми для тротуарної плитки |
| Число виробів, що одночасно виготовляються | 8 |
- Ціна: 450 ₴

