-12%






Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Клейові стрижні для пістолета універсальні d=7 мм MHZ 30 см паковання
Універсальні клейові стрижні застосовуються для декоративних робіт (штучні квіти, рукоділля, робота з тканиною та інше), для ремонту побутових предметів, взуття, електроніки (наприклад, для фіксації радіодеталей) тощо. Стрижні використовується для склеювання виробів із практичних будь-яких матеріалів (дерево, пластик, скло тощо). Не рекомендується використовувати клейові стрижні в роботі з пінопластом, поліетиленом, тонкими синтетичними тканинами, бетоном і поштукатуреними поверхнями.
Характеристики:
- Діаметр: ~7 мм
- Довжина стрижня: ~30 см
- Кількість стрижнів: ~80шт
- Вага упаковки: ~1 кг
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | MHZ |
| Вага упаковки | 1 кг |
| Діаметр | 7 мм |
| Колір | Прозорий |
| Призначення | Універсальний |
| Користувальницькі характеристики | |
| Артикул | 007217 |
| Тип | Клейові стрижні |
| Гарантія | 14 днів |
| Довжина | 30 см мм |
| Кількість в пачці/Вага | 80 шт. |
- Ціна: 384 ₴

