

Мобільна тепла підлога Trio 01401, 180 х 60 см
Мобільна тепла підлога Trio 01401, 180 х 60 см дає змогу утеплити підлогову поверхню з будь-якого матеріалу без ремонту та монтажу. Необхідно під килим або лінолеум розстеляти тонкий електрообогрівач, який споживає в 9 разів менше електроенергії, порівнюючи зі звичайними нагрівачами.
Карбонові нитки містяться між двох шарів міцної плівки та повністю ізольовані від зовнішнього впливу. За принципом роботи мобільна тепла підлога подібна до інфрачервоних нагрівачів. Підлоговий нагрівач за лічені хвилини нагрівається до 55 градусів.
Нагрівач переносний, легкий, компактний і абсолютно безпечний.
Під час використання радимо дотримуватися деяких рекомендацій: не розкладайте на нагрівачі вологі речі; не використовуйте як грілку, не лягаєте на нього і не Докладайте на різні частини тіла; не вмикайте в мережу, якщо прилад є в складеному стані; не мочіть, не стирайте, не використовуйте біля води; не займайтеся ремонтом самостійно, якщо пристрій з якихось причин перестав працювати.
Характеристики теплої підлоги:
- Захист: за ДСТУ 3135.0-95? клас II, оболонки за ГОСТ 15150-69? клас Ip20.
- Площа нагрівача: 1.08 кв.м.;
- Розміри (ДхШ): 180 х 60 см;
- Розміри в зібраному вигляді (ДхШхВ): 60 х 10 х 10 см;
- Вага: 0.5 кг;
- Потужність і температура поверхні: 250 Вт, 55°С;
- Ресурс роботи: 60 000 годин;
- Гарантія: 12 міс;
- Виробник: Україна.
Комплектація:
- Нагрівач.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Тріо |
| Напруга мережі | 220~240 В |
| Користувальницькі характеристики | |
| Артикул | iz00320 |
| Вага | 0.5 |
| Висота | 600 мм |
| Гарантійний термін | 12 |
| Глибина | 100 |
| Діаметр обігріву | 1.08 |
| Клас захисту | II |
| Клас захисту корпусів електронного обладнання | IP20 |
| Призначення | Побутовий |
| Споживана потужність | 250 |
| Стан | Нове |
| Країна-виробник товару | Україна |
| Тип | Плівкові |
| Тип джерела енергії | Електричний |
| Тип керування | Механічний |
| Тип встановлення | Підлоговий |
| Чохол для зберігання і транспортування | Немає |
| Ширина | 100 мм |
- Ціна: 1 421 ₴

