

Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Полегшена регульована за висотою стильна тростина.Малюнок бежевий картатий орнамент. Завдяки сучасному дизайну тростина має привабливий зовнішній вигляд.
Унісекс — чудово підходить під будь-який стиль, як жінок, так і чоловіків
.· Ручка зручно лягає в долоню, не ковзає.
Ергономічна форма ручки.
· Міцний не ламається наконечник.те Палиця телескопічна, що дає змогу регулювати висоту від 55 см-до 94 см.
· Легкий, міцний алюмінієвий сплав-дюраль.
· Внутрішня металева вісь.
· Полегшена конструкція — 240 г.
· Максимальне навантаження — 120 кг.
· Діаметр: 22 мм.
· Зроблено в Італії.
| Користувальницькі характеристики | |
|---|---|
| Артикул | 4737 |
| Тип | Тростини одноопорні |
| Висота | 55-94 см мм |
| Додаткові функції | Захист від грибків і цвілі Х-FAN |
| Класифікація | Універсальна |
| Конструкція | Регульована |
| Максимальне навантаження | До 120 кг |
| Матеріал ручки | Пластик |
| Матеріал шафта | Алюміній |
| Призначення | Для комфорту |
| Розміри | Діаметр 22 мм |
| Регулювання за висотою | Да |
| Країна-виробник товару | Італія |
| Тип ручки | Стандартна |
| Колір | Комбінований |
- Ціна: 1 190 ₴

