-10%










Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Ліжко надувне Intex 64124 з вбудованим електронасосом, 152х203х42 см
Велюр ліжко надувне Intex 64124 виготовлене з високоміцного водонепроникного ПВХ. Верхня частина має флоковане покриття, приємне на дотик і оберігає від зісковзування простирадла. У разі забруднення поверхню можна мити теплою водою з милом. Підвищення у наголов'я ліжка не дасть впасти подушці, коли ви спите або взагалі може замінити подушку. Двомісне ліжко стійке до деформацій. У спущеному та складеному вигляді компактна та легко транспортована. Чудово підійде для відпочинку вдома або на дачі. Надувне ліжко має вбудований електричний насос, завдяки якому можна швидко накачати та завантажити матрац, коли це знадобиться. Також за допомогою цього насоса можна регулювати жорсткість ліжка.
Характеристики ліжка надувної Intex 64124 з вбудованим електронасосом, 152х203х42 см:
- Верхня частина: високоміцний вінілу завтовшки 0,56 мм, бічні стінки — 0,53 мм, нижня частина — 0,40 мм;
- Структура внутрішніх перегородок: Dura-Beam Construction;
- Будова перегородок: поздовжнє;
- Комфортна висота: 42 см;
- Вбудований електричний насос: 220В;
- Розмір ліжка: 152 х 203 х 42 см;
- Вага: 9 кг;
- Максимальне навантаження: 273 кг;
- Розмір паковання (ВхШхД): 50 x 35 x 20 см.
Комплектація
- Надувне двоспальне ліжко;
- Сумка для перенесення.
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Intex |
| Тип | Насос |
| Користувальницькі характеристики | |
| Артикул | 016885 |
| Вага | 9 |
| Вікова група | Дорослі |
| Висота | 300 мм |
| Гарантія (днів) | 14 |
| Довжина | 2030 мм |
| Категорія | Дорослі |
| Кількість повітряних клапанів | 1 |
| Кількість місць | Двомісні |
| Кількість місць матраца | двомісний |
| Комплектація | З насосом |
| Комплектація насосом | Да |
| Максимально допустиме навантаження | 273 |
| Посібник з експлуатації | Да |
| Країна-виробник товару | Китай |
| Сумка для зберігання і транспортування | Да |
| Колір | Синій |
| Ширина | 1520 мм |
- Ціна: 2 506 ₴

