-10%




Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Ліжко надувне односпальне вбудований електронасос Intex 64146 99х191х25 см
Матрац надувний одномісний Intex 64146 чудово підійде для відпочинку вдома або на дачі.
Велюр матрац виготовлений за технологією Fiber-Tech. Виготовлений із міцного вінілу. Флоковане покриття не дає простирадла сповзати. Наявність підголівника перешкоджає сповзанню подушки, а для когось його висота виявиться достатньою для використання й без неї.
Цей тип матраців зручно використовувати й удома, і в поході: він легкий, займає мало місця і розміри підходять для більшості наметів.
За допомогою вбудованого електричного насоса матрац надувається за лічені хвилини.
З огляду на специфіку комплектації, наявності вбудованого насоса, цей виріб треба тримати якнайдалі від води
Характеристики матраца надувного Intex 64116:
- Технологія (внутрішня система): Fiber-TechTM;
- Максимальне навантаження: 136 кг;
- Матеріал: ПВХ (вініл);
- Щільність матеріалу: 0.3 мм;
- Покриття: флоковане;
- Товщина покриття (флока): 0.15;
- Функції насоса: надування, здування;
- Живлення насоса: мережі 220-240 V;
- Вага з упаковкою: 3.9 кг.
Комплектація Intex 64116:
- Матрац
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Intex |
| Тип | Насос |
| Користувальницькі характеристики | |
| Артикул | 019041 |
| Верхній бік виробу | флоковане покриття |
| Висота | 250 мм |
| Довжина | 1910 мм |
| Категорія | Дорослі |
| Кількість повітряних клапанів | 1 |
| Кількість місць | Одномісні |
| Комплектація | З насосом |
| Комплектація насосом | Да |
| Максимально допустиме навантаження | 136 |
| Посібник з експлуатації | Да |
| Сумка для зберігання і транспортування | Да |
| Тип насоса | Електричний (від мережі) |
| Колір | Чорний |
| Ширина | 990 мм |
- Ціна: 1 778 ₴
- В наявності
- Код: 019041
Матрац надувний односпальний Intex 64146 вбудований електронасос 99х191х25 см Black
1 983 ₴
1 778 ₴
- +380 (68) 459-07-33
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця

