


Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Полегшена регульована за висотою стильна тростина з колодкою з дерева.
Малюнок — бежевий картатий орнамент.
Завдяки сучасному дизайну тростина має привабливий зовнішній вигляд.
Унісекс чудово підходить під будь-який стиль, як жінок, так і чоловіків.
Ручка з дерева, зручно лягає в долоню, не ковзає.
- Ергономічна форма ручки.
- Міцний не ламається наконечник.
- Легкий, міцний алюмінієвий сплав-дюраль.
- Внутрішня металева вісь.
- Полегшена конструкція — 240 г.
- Максимальне навантаження — 120 кг.
- Діаметр: 22 мм.
- Зроблено в Італії.
| Користувальницькі характеристики | |
|---|---|
| Артикул | 5730 |
| Тип | Тростини одноопорні |
| Висота | 55-94 см мм |
| Класифікація | Універсальна |
| Конструкція | Регульована |
| Максимальне навантаження | До 120 кг |
| Матеріал ручки | Дерево |
| Матеріал шафта | Алюміній |
| Призначення | Для комфорту |
| Розміри | Діаметр 22 мм |
| Регулювання за висотою | Да |
| Тип ручки | Стандартна |
| Колір | Комбінований |
- Ціна: 1 190 ₴
- В наявності
- Код: 5730
Палиця телескопічна MQ Perfect MQ551 Beige Tartan — manico derby legno 55-94 см Комбінований
1 190 ₴
- +380 (68) 459-07-33
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця

