


Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Полегшена регульована за висотою тростина з дерев'яною ручкою «Derby».
Завдяки сучасному дизайну тростина має привабливий зовнішній вигляд.
Малюнок — червоно-зелений тартан.
Унісекс — чудово підходить під будь-який стиль, як жінок, так і чоловіків.
• Ергономічна форма ручки.
• Ручка з дерева, зручно лягає в долоню і, не ковзає, зі шнурком.
• Міцний наконечник 35 мм
• Палиця телескопічна, що дає змогу регулювати висоту від 55 см-до 94 см.
• Легкий, міцний алюмінієвий сплав-дюраль
• Внутрішня металева вісь.
• Полегшена конструкція — 240 г.
• Максимальне навантаження — 120 кг.
• Діаметр: 22 мм.
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Derbi |
| Користувальницькі характеристики | |
| Артикул | 4967 |
| Тип | Тростини одноопорні |
| Висота | 55-94 см мм |
| Класифікація | Універсальна |
| Конструкція | Регульована |
| Максимальне навантаження | До 120 кг |
| Матеріал ручки | Дерево |
| Матеріал шафта | Алюміній |
| Призначення | Для комфорту |
| Розміри | Діаметр 22 мм |
| Регулювання за висотою | Да |
| Тип ручки | Стандартна |
| Колір | Комбінований |
- Ціна: 1 190 ₴
- В наявності
- Код: 4967
Палиця телескопічна MQ Perfect Maniquick MQ556 Scozzese – Manico Derbi Legno 55-94 см Комбінований
1 190 ₴
- +380 (68) 459-07-33
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця

