

Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
2 МП AHD відеокамера з роз'ємом для під'єднання до мобільного реєстратора. Матрица: 1/3" CMOS; Роздільна здатність: 2Мп (1920х1080). Об'єктив: 2.8 мм; Функції: день/ніч (ICR), 2DDNR, AWB, AGC, BLC; ІЧ-підсвітка до 10 метрів; Матеріал: метал, IP69K, DC 8-12В, 90 х 75 х 60 мм, 320г
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Atis |
| Об'єктив | |
| Тип об'єктива | Фіксований |
| Загальні | |
| Колір | Чорний |
| Користувальницькі характеристики | |
| Артикул | 246910 |
| Вага, г | 320 |
| Дальність підсвітки, м | 10 |
| Комплектація | відеокамера, елементи кріплення |
| Матеріал | Метал |
| Матриця | 1/3" CMOS |
| Напруга живлення/джерело живлення | DC 8-12 В |
| Робоча температура, °C | -30 ~ +70 |
| Розміри, мм | 90 х 75 х 60 |
| Роздільна здатність камери | 2 Мп (1920x1080) |
| Роздільна здатність, МП | 2 |
| Режими камери | AGC,BLC,AWB,2DNR,HLC |
| Ступінь захисту | IP69K |
| Тип і діапазон підсвітки | ІЧ до 30 м |
| Тип корпусу | купол |
| Тип встановлення | зовнішня |
| Тип пристрою | AHD відеокамера |
| Фокусна відстань, мм | 2.8 |
- Ціна: 1 980 ₴

