-9%






Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Електрогрілка інфрачервона для обігріву тварин Shine
Електричний килимок з підігрівом для тварин Shine ідеальний варіант, коли вдома є вихованці. Також він підійде для вирощування курчат та інших свійських птиці, позаяк сприяє швидкому росту і зменшеннюмерзання.
Килимок для тварин Shine можна використовувати як теплу підстилку для невеликих хатніх тварин (Кішок, собак). Він також чудово підійде для обігрівання тераріуму або акваріума.
Як варіант, електричний килимок Shine також можна використовувати для сушіння овочів, фруктів, грибів, а також мокрого взуття.
Килимок інфрачервоний для тварин Shine розташований у зручному чохлі, який можна зняти та почистити.
Характеристики електрокилимка Shine:
- Призначення: обігрівання хатніх вихованців, сушіння овочів і фруктів, локальне обігрівання тіла
- Розміри: 50 х 50 см
- Матеріал: ПВХ плівка
- Матеріал чохла: поліестер
- Потужність: 50 Вт
- Температура нагрівання поверхні: 20-50 °С
- Довжина шнура: 90 см
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Shine |
| Кількість температурних режимів | 3 |
| Машинне прання | Ні |
| Живлення | Мережа 220В |
| Режим Турбо | Ні |
| Знімний чохол електрогрілки | Так |
| Знімний шнур живлення | Ні |
| Функціональність електрогрілки | Обігрів |
| Функція автовідключення | Ні |
| Габаритні розміри | |
| Ширина | 500 мм |
| Довжина | 500 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Артикул | iz14168 |
| Вага | 0.3 |
| Час нагрівання | 5 |
| Гарантійний термін | 12 |
| Довжина шнура | 0.9 |
| Максимальна температура нагрівання | 50 |
| Матеріал | Полиэстер|ПВХ |
| Мінімальна температура нагрівання | 20 |
| Споживана потужність | 50 |
| Тип | Грілки універсальні |
- Ціна: 511 ₴

