




Powerbank Aspor A396 PD 20000 мА·год — універсальний портативний зарядний пристрій із можливостями швидкого заряджання ґаджетів. Сумісно з усіма мобільними пристроями та моделями. Обладнано роз'ємами micro, lightning, type-C. Під час його використання забезпечена швидкісне заряджання мобільних пристроїв і тривала працездатність самої батареї — до трьох тижнів. Powerbank Aspor A396 PD 20000 мА·год — сучасний потужний зарядний пристрій, підвищеною вагою й об'ємними габаритами. Обладнаний захистом від перевантаження та від загоряння. Корпус виготовлений із пластику та тканинної оболонки Рівень заряду показує вбудований індикатор, його можна бачити в будь-який момент. Свою повну потужність він набирає за 10-13 годин заряджання від мережі залежно від вашого зарядного пристрою.
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Aspor |
| Матеріал корпусу | Пластик |
| Країна виробник | Китай |
| Тип акумулятора | Li-Pol |
| Колір | Чорний |
| Користувальницькі характеристики | |
| Micro | DC 5V/3A l 9V/2A |
| Type-C | DC 5V/3A l 9V/2A l 12V/1.5A (PD) |
| USB 1 | DC 5V/3A l 9V/2A l 12V/1.5A |
| USB 2 | DC 5V/4.5A l 4.5V/5A (22.5W MAX) |
| Артикул | 900122 |
| Вага (брутто) | 475гр |
| Час заряджання | 10ч |
| Гарантія | 6 місяців |
| Місткість | 20000 мА/год |
| Кількість портів USB | 2шт |
| Призначення | для підзаряджання смарт-годинника, MP3, планшета, фотоапарата, телефона, можна використовувати як поживний елемент для освітлювальних приладів, а також для заряджання іншої техніки, що має потрібний струм і напругу |
| Особливості | захист від перезаряджання; захист від короткого замикання; дисплей |
| Параметри паковання (ВxШxГ) | 190*100*35 мм |
| Перехідник у комплекті | microUSB |
- Ціна: 865 ₴


