-19%










Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Зволожувач повітря на пульті допоможе забезпечити здорову атмосферу вдома або в офісі:
- встановіть зволожувач у кімнаті та з перших хвилин відчуйте ефективність його роботи завдяки унікальній технології вібрації з частотою 2.4 млн разів на секунду.
- додайте в резервуар із водою кілька крапель арома-масел і відчуйте себе, немов у SPA.
- використовуйте зволожувач у спальні та покращите якість сну, прокидайтеся з почуттям бадьорості та наповненості енергією.
- розмістіть прилад у дитячій, коли дитина хворіє — це посприяє прискоренню одужання, а тихий режим роботи не потурбує малюка.
- поставте зволожувач на робочий стіл біля комп'ютера, і ваші очі скажуть вам "спасибо" за турботу та брак сухості, поліпшиться продуктивність роботи.
Зволожувач повітря допоможе запобігти ГРВІ, полегшити напади астми та сезонні прояви алергії, усунути сухість шкіри та слизових, створити затишну атмосферу та розслабитися. Естетичний дизайн приладу органічно впишеться в будь-який інтер'єр.
Додаткові переваги моделі:
- Підсвічування: можна використовувати прилад як нічник.
- Вбудований таймер: вимкнення приладу через 60/120/180 хвилин.
- Пульт керування: регулюйте роботу зволожувача з комфортом.
- Функція автоматичного вимкнення за низького рівня води в резервуарі.
Характеристики:
- Об'єм резервуара: 500 мл.
- Час безперервної роботи: від 6 до 12 годин (залежно від обраного режиму розпилення).
- Площа зволоження: до 25 м2.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | No brand |
| Тип | Зволожувач |
| Додаткові функції і характеристики приладу | |
| Ароматизація | Так |
| Дисплей | Ні |
| Індикатор роботи | Так |
| Таймер | Так |
| Тип живлення | Мережа 220 В |
| Габаритні розміри приладу | |
| Вага | 0.55 кг |
| Висота | 121 мм |
| Ширина | 168 мм |
| Параметри форми і розміщення приладу | |
| Тип встановлення | Настільний, Підлоговий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Артикул | YK-717 |
| Вага в пакованні | 1кг |
| Габарити в пакованні (ВхШхГ) | 12*17*17см |
| Глибина | 168 |
| Місткість резервуара для води | Менш ніж 3 л |
| Особливості | Регулювання інтенсивності випаровування. Пульт дистанційного керування. Автовимкнення без води. Функція нічника — підсвітка 2 кольори. |
| Реком. площа обслуговування, кв. м | 20-25 |
| Тип керування | Електронне/кнопкове |
| Колір | Білий |
- Ціна: 850 ₴



