




Велика коптильня гарячого копчення зроблена зі сталі високої якості та здатна подарувати до 6 кілограмів гарних, ароматних і смачних копченостей. Товщина металу — 1,5 мм, чого цілком досить, щоб стінки не деформувалися й рівномірно прогрівалися.
За допомогою коптильні гарячого копчення можна готувати продукти на дачі, пікніку, у дворі та навіть у кухні квартири або будинку. Як джерело нагрівання можна використовувати багаття, деревне вугілля, кухонні плити будь-якого типу.
Наявність термометра дає змогу контролювати температуру та процес копчення загалом.
Гарантовані подарунки від Smoke House^
- Система відведення диму (шланг і хомут).
- Набір пакетів зі тріскою різних порід дерев.
- Лляний шпагат для продуктів.
- Система підвісного копчення (6 міцних гачків).
- Книжка рецептів за гарячим копченням.
Велика коптилка обладнана зручною стелажною системою завантаження продуктів, яка легко поміщається всередину. Кришка у формі будиночка забезпечує герметичність і перешкоджає потраплянню конденсату всередину коптильної камери.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Smoke House |
| Конструкція | Цілісна |
| Форма | Прямокутна |
| Габаритні розміри | |
| Висота | 250 мм |
| Ширина | 250 мм |
| Довжина | 470 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Артикул | 287053782 |
| Безпечне автовимкнення | Немає |
| Вага | 14.0 |
| Тип | Стаціонарна |
| Різновид закривання | з гідрозакривом |
| Висота коптильні | 310.0 |
| Гидрозатвор | Да |
| Довжина коптильні | 520.0 |
| Джерело диму | Щіпка |
| Джерело тепла | Відкритий вогонь |
| Кількість рівнів | 2 |
| Кількість рівнів коптильні | 2 |
| Кришка будиночком | Да |
| Матеріал | Сталь |
| Мірна ємність для тирси/щіпи | Немає |
| Ніжки | Немає |
| Піддон для стікання жиру | 1 |
| Розове завантаження коптильні | До 5 (кг) |
| Решітка для продуктів | 2 |
| Таймер | Немає |
| Термометр | Да |
| Тип | газова, на твердому паливі (дерево, вугілля) |
| Тип копчення | Гаряче |
| Товщина матеріалу | 1.5 |
| Функція гриль, барбекю | Немає |
| Ширина коптильні | 300.0 |
- Ціна: 3 099 ₴






