




Коптильня для гарячого копчення, зроблена з неіржавкої сталі, стійкої до перепадів температур, не деформується й не тріскається на ребрах, оскільки шви додатково ретельно зачищені.
Стежити за температурою копчення зручно та легко, оскільки корпус вбудований точний цифровий термометр.
Завдяки кришці у формі будиночка весь конденсат стікає в гідрозакрив і дає змогу встановити систему підвісного копчення й коптити продукти у вертикальному положенні.
Усього за пів години в коптильні продукти наповняться чудовим ароматом, неймовірним смаком і золотистим кольором.
Ми даруємо такі подарунки під час купівлі:
- Система підвісного копчення.
- Набір тріски (5 пакетів).
- Шланг для відведення диму (з хомутом для закріплення).
- Книга рецептів за гарячим копченням.
- Шпагат для обв'язування продуктів (30 м).
За допомогою системи для підвісного копчення з'являється можливість коптити не тільки на решітці, а й на вазі. Наявність термометра дасть вам повноцінно контролювати температуру та весь процес готування. Коптильня ідеально розміщується на конфорках газової плити, з нею можна отримати до 5 кг копченостей.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Smoke House |
| Конструкція | Цілісна |
| Форма | Прямокутна |
| Габаритні розміри | |
| Висота | 250 мм |
| Ширина | 250 мм |
| Довжина | 470 мм |
| Додаткові характеристики і комплектація | |
| Колір | Золотистий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Артикул | 340155335 |
| Безпечне автовимкнення | Немає |
| Вага | 14.0 |
| Тип | Стаціонарна |
| Різновид закривання | з гідрозакривом |
| Висота коптильні | 310.0 |
| Гидрозатвор | Да |
| Довжина коптильні | 520.0 |
| Інструкція | Да |
| Джерело диму | Щіпка |
| Джерело тепла | Пальники |
| Кількість рівнів | 2 |
| Кількість рівнів коптильні | 2 |
| Матеріал | Нержавіюча сталь |
| Ніжки | Немає |
| Піддон для стікання жиру | 1 |
| Розове завантаження коптильні | До 5 (кг) |
| Решітка для продуктів | 2 |
| Таймер | Немає |
| Термометр | Да |
| Тип коптильні | Деревна |
| Тип копчення | Гаряче |
| Товщина матеріалу | 1.5 |
| Функція гриль, барбекю | Немає |
| Ширина коптильні | 300.0 |
- Ціна: 5 499 ₴






