




Коптильні для гарячого копчення виготовлені на сучасному підприємстві із сертифікованої вуглецевої сталі, яка широко застосовується в харчовій промисловості та вирізняється довговічністю й надійністю. Пофарбована термостійкою емаллю, стійкою до регулярного нагрівання та впливу агресивного середовища.
Кришка коптильні виготовлена у формі будиночка, завдяки чому забезпечується відхід конденсату прямо в гідрозакрив. У коптильнях із такою формою кришки можна готувати продукти, підвішуючи їх на гачках.
Завдяки системі відведення диму, можна використовувати коптильню прямо на кухні та всередині будинку.
Під час купівлі, ви отримуєте подарунки:
- Гачки для підвісного копчення.
- П'ять пакетів тріски.
- Шланг для відведення диму (кріпиться спеціальним хомутом).
- Книжка рецептів за гарячим копченням.
- Лляний шпагат для обв'язування продуктів.
Контроль за процесом копчення здійснюється за допомогою термометра, встановленого в кришку коптильні.
Готуйте свої улюблені продукти та насолоджуйтеся ароматними копченостями з пристроями для гарячого копчення Smoke House!
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Smoke House |
| Конструкція | Цілісна |
| Форма | Прямокутна |
| Габаритні розміри | |
| Висота | 250 мм |
| Ширина | 250 мм |
| Довжина | 350 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Артикул | 549345526 |
| Безпечне автовимкнення | Немає |
| Вага | 10.0 |
| Тип | Стаціонарна |
| Різновид закривання | з гідрозакривом |
| Висота коптильні | 310.0 |
| Гидрозатвор | Да |
| Довжина коптильні | 400.0 |
| Джерело диму | Опилки, Щепа |
| Джерело тепла | Відкритий вогонь |
| Кількість рівнів | 2 |
| Кількість рівнів коптильні | 2 |
| Кришка будиночком | Да |
| Матеріал | Сталь |
| Мірна ємність для тирси/щіпи | Немає |
| Ніжки | Немає |
| Піддон для стікання жиру | 1 |
| Розове завантаження коптильні | до 4 кг |
| Решітка для продуктів | 2 |
| Таймер | Немає |
| Термометр | Да |
| Тип копчення | Гаряче |
| Товщина матеріалу | 1.5 |
| Функція гриль, барбекю | Немає |
| Ширина коптильні | 300.0 |
- Ціна: 2 999 ₴






