



Коптильня з термометром для гарячого копчення (520х300х280) Ефективний пристрій видає до п'яти кілограмів готових димних смаколиків за одну закладку. Для зручності передбачені ручки на бічних стінках і кришці. Вбудований термометр дає змогу ретельно стежити за необхідною для ефективного процесу температурою. Гідрозакрив відводить дим у штуцер, що дає змогу використовувати пристрій навіть у замкнутому просторі, спрямовуючи надетний на штуцер шланг у вентиляцію або форточку. Вам подарунки книги рецептів за гарячим копченням. Шланг для відведення диму. Набір тріски для копчення. Шпагат для обв'язування продуктів. Як коптити Насипте на піддон вибрані тирси. Викладіть на решітку підготовлений продукт. Накрийте димницю кришкою, поставте на вогонь. Залийте воду в гідрозакрив периметром. Засікати час із появою диму. Насолоджуйтеся домашніми копченостями.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Smoke House |
| Конструкція | Цілісна |
| Форма | Прямокутна |
| Габаритні розміри | |
| Висота | 250 мм |
| Ширина | 250 мм |
| Довжина | 470 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Артикул | 9753735 |
| Вага | 14.0 |
| Тип | Стаціонарна |
| Різновид закривання | з гідрозакривом |
| Висота коптильні | 280.0 |
| Гидрозатвор | Да |
| Довжина коптильні | 520.0 |
| Джерело диму | Щіпка |
| Джерело тепла | Відкритий вогонь |
| Кількість рівнів | 2 |
| Кількість рівнів коптильні | 2 |
| Матеріал | Сталь |
| Ніжки | Немає |
| Піддон для стікання жиру | 1 |
| Розове завантаження коптильні | До 5 (кг) |
| Решітка для продуктів | 2 |
| Термометр | Да |
| Тип коптильні | Деревна |
| Тип копчення | Гаряче |
| Товщина матеріалу | 1.5 |
| Функція гриль, барбекю | Немає |
| Ширина коптильні | 300.0 |
- Ціна: 5 298 ₴

