

Коптильня для гарячого копчення з термометром (400х300х280) Двоярусний димниця з гідрозакривом Ця коптилка найбільше підійде невеликій родині або кампанії. За 1 завантаження димниця видає до 3 кг копченостей. Кілька годин у маринаді, до години в коптилі — і димні смаколики у вас на столі. Для копчення знадобиться лише одна засипка тріски, зручність контролю за процесом забезпечить вбудований термометр. Даруємо подарунки під час купівлі коптильні!Книга рецептів за гарячим копченням. Шланг для відведення диму. Набір тріски для копчення. Шпагат для обв'язування продуктів. Простота та комфорт на кожному етапі копчення Засипаєте тріску на дно, продукти — на решітку. Закрийте димницю кришкою, поставте на вогонь. Залийте водою гідрозакрив, приєднайте шланг. Виставте у вікно/вентиляцію та засідайте час. Чому вибирають коптильні Smoke House Можливість використовувати пристрої в стінах квартири. Компактність полегшує зберігання і використання на плиті. Герметичність ємності дає високу якість копчення. Контроль температури простий із використанням термометра.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Smoke House |
| Конструкція | Цілісна |
| Форма | Прямокутна |
| Додаткові характеристики і комплектація | |
| Колір | Чорний |
| Габаритні розміри | |
| Висота | 250 мм |
| Ширина | 250 мм |
| Довжина | 350 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Артикул | 9753797 |
| Вага | 10.0 |
| Тип | Стаціонарна |
| Різновид закривання | з гідрозакривом |
| Висота коптильні | 280.0 |
| Гидрозатвор | Да |
| Довжина коптильні | 400.0 |
| Джерело диму | Опилки |
| Джерело тепла | Відкритий вогонь |
| Кількість рівнів | 2 |
| Кількість рівнів коптильні | 2 |
| Матеріал | Сталь |
| Ніжки | Немає |
| Піддон для стікання жиру | 1 |
| Розове завантаження коптильні | До 5 (кг) |
| Решітка для продуктів | 2 |
| Термометр | Да |
| Тип коптильні | Деревна |
| Тип копчення | Гаряче |
| Товщина матеріалу | 1.5 |
| Функція гриль, барбекю | Немає |
| Ширина коптильні | 300.0 |
- Ціна: 4 998 ₴

