

Коптильня з термометром для гарячого копчення пофарбована (520х300х280) Ми гарантуємо якість і наявність коптильні на складі. Для продовження терміну експлуатації агрегата, міцну сталь додатково фарбують спеціальною фарбою, стійкою до температури до +600 °C. Покриття робить коптильню привабливою, захищає сталь від корозійного впливу вологи. Подарунки в «навантаження» Книга рецептів за гарячим копченням. Шланг для відведення диму. Набір тріски для копчення. Шпагат для обв'язування продуктів. Переваги компактних і містких димниць заощаджують простір під час зберігання. Дають великий вихід готовій продукції. Герметичні та дають змогу відводити дим. Легко та зручно транспортуються. Гарантія якості та довговічності Всі товари підлягають ретельній перевірці.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Smoke House |
| Форма | Прямокутна |
| Габаритні розміри | |
| Висота | 250 мм |
| Ширина | 250 мм |
| Довжина | 470 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Артикул | 9753858 |
| Вага | 14.0 |
| Тип | Стаціонарна |
| Різновид закривання | з гідрозакривом |
| Висота коптильні | 280.0 |
| Гидрозатвор | Да |
| Довжина коптильні | 520.0 |
| Джерело диму | Щіпка |
| Джерело живлення | відкритий вогонь |
| Кількість рівнів | 2 |
| Матеріал | Листова сталь |
| Ніжки | Немає |
| Піддон для стікання жиру | 1 |
| Розове завантаження коптильні | до 5 |
| Решітка для продуктів | 2 |
| Термометр | Да |
| Тип | на твердому паливі (дерево, вугілля) |
| Тип копчення | Гаряче |
| Товщина матеріалу | 1.5 |
| Функція гриль, барбекю | Немає |
| Ширина коптильні | 300.0 |
- Ціна: 5 498 ₴

