




Домашня коптильня з гідрозакривом, термометром і підстоюванням — коптите де завгодно Смачні копченості, приготовані у Вас вдома Велика коптильня з гідрозакривом для гарячого копчення подарує Вашим продуктам неймовірний смак, аромат і апетитний золотистий колір. Виготовлена з неіржавкої сталі, вона не піддається корозії й може бути використана в умовах підвищеної вологості. Гідрозакрив робить копчення можливим навіть на кухні у квартирі. Купіть димницю й отримайте до неї книгу рецептів про гаряче копчення. Шланг для відведення диму від коптильні. Набір тріски для копчення продуктів. Шпагат для обв'язування копченостей. Переваги коптильні убиває шкідливі мікроорганізми та перешкоджає їхній подальшій появі. Зберігає жири в незмінному вигляді, не загрожує підвищенню холестерину. Можна використовувати на мангалі, багатті та плитах; у приміщенні та на вулиці. Купіть нашу коптильню й отримайте до 5 кг смачних копченостей Скористайтеся вигідними пропонуваннями нашої компанії та коптите в задоволення без проблем
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Smoke House |
| Конструкція | Цілісна |
| Форма | Прямокутна |
| Тип | Мангал |
| Габаритні розміри | |
| Висота | 250 мм |
| Ширина | 250 мм |
| Довжина | 470 мм |
| Додаткові характеристики і комплектація | |
| Колір | Золотистий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Артикул | 728133767 |
| Вага | 14.0 |
| Різновид закривання | з гідрозакривом |
| Висота коптильні | 310.0 |
| Довжина коптильні | 520.0 |
| Джерело диму | Опилки, Щепа |
| Джерело тепла | Газова плита, Індукційна плита, Углі, Горілки, Відкритий вогонь |
| Кількість рівнів | 2 |
| Кількість рівнів коптильні | 2 |
| Гачки для підвішування риби | 5 |
| Матеріал | Нержавіюча сталь |
| Мірна ємність для тирси/щіпи | Немає |
| Ніжки | Немає |
| Піддон для стікання жиру | 1 |
| Розове завантаження коптильні | до 4 кг |
| Решітка для продуктів | 2 |
| Тип коптильні | Металева |
| Тип копчення | Гаряче |
| Товщина матеріалу | 1.5 |
| Паковання | Картонний короб |
| Функція гриль, барбекю | Немає |
| Ширина коптильні | 300.0 |
- Ціна: 5 998 ₴




