


Коптильня з неіржавкої сталі з підставкою і термометром (400х300х310) кришка "Домік" Компактність і максимальний контроль над процесом Копченості, приготовані в цій коптильні будуть не тільки смачними, але й красивими, завдяки конструкції, що відводить конденсат від продуктів. Після використання компактний димниця не займе багато місця під час зберігання. Купивши коптильню, отримаєте набір тріски для копчення. Шланг для відведення диму. Книга рецептів за гарячим копченням. Шпагат для обв'язування продуктів. Безплатно обладнуємо коптильню системою для підвісного копчення Коптить не тільки на решітці, а й на вазі. Переваги товару Компактно розміститься на будь-якій домашній плиті, герметичній, із системою відводу диму. Коптильня з неіржавкої сталі підходить для використання в умовах підвищеної вологості. Решітки пристрою можна використовувати для приготування барбекю на мангалі. Міцна герметична конструкція з термометром дає змогу легко контролювати процес. Коптити просто, швидко та якісно!
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Smoke House |
| Конструкція | Цілісна |
| Форма | Прямокутна |
| Габаритні розміри | |
| Висота | 250 мм |
| Ширина | 250 мм |
| Довжина | 350 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Артикул | 728135133 |
| Вага | 10.0 |
| Тип | Стаціонарна |
| Різновид закривання | з гідрозакривом |
| Висота коптильні | 310.0 |
| Довжина коптильні | 400.0 |
| Джерело диму | Опилки, Щепа |
| Джерело тепла | Газова плита, Індукційна плита, Углі, електроплита, Пальники, Відкритий вогонь |
| Кількість рівнів | 2 |
| Кількість рівнів коптильні | 2 |
| Гачки для підвішування риби | 5 |
| Матеріал | Нержавіюча сталь |
| Мірна ємність для тирси/щіпи | Немає |
| Ніжки | Немає |
| Піддон для стікання жиру | 1 |
| Розове завантаження коптильні | до 2, 5 кг |
| Решітка для продуктів | 2 |
| Тип коптильні | Металева |
| Тип копчення | Гаряче |
| Товщина матеріалу | 1.5 |
| Паковання | Картонний короб |
| Функція гриль, барбекю | Немає |
| Ширина коптильні | 300.0 |
- Ціна: 5 348 ₴

