




Коптильня двоярусна з гідрозакривом, термометром і підставкою (400х300х310) пофарбована Економія грошей, тріски, місця та витрат на купівлю Для гучного застілля, сімейного свята та просто для щоденних трапез — копченості бажані на будь-якому столі. Приготовані будинки копченості, потрібні подвійно. Вітаміни та мікроелементи в первозданному вигляді, гарний зовнішній вигляд і неймовірний аромат — прикрасять будь-яку застільню. Додатково комплектуємо книгу рецептів про гаряче копчення. Шланг для відведення диму від коптильні. Набір тріски для копчення продуктів. Шпагат для обв'язування копченостей. Переваги гарячого копчення Знищує шкідливі мікроорганізми, очищає продукти від гельмінтів. Готові делікатеси через кілька годин маринування й пів години в коптилі. Купіть нашу коптильню та готуйте димні делікатеси, коли вам закортить.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Smoke House |
| Форма | Прямокутна |
| Габаритні розміри | |
| Висота | 250 мм |
| Ширина | 250 мм |
| Довжина | 350 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Артикул | 1132016238 |
| Вага | 10.0 |
| Тип | Стаціонарна |
| Різновид закривання | з гідрозакривом |
| Висота коптильні | 310.0 |
| Довжина коптильні | 400.0 |
| Джерело диму | Опилки, Щепа |
| Джерело тепла | Газова плита, Індукційна плита, Углі, Горілки, Відкритий вогонь |
| Кількість рівнів | 2 |
| Кількість рівнів коптильні | 2 |
| Конструкція | Суцільнозварна |
| Гачки для підвішування риби | 5 |
| Матеріал | Сталь |
| Піддон для стікання жиру | 1 |
| Розове завантаження коптильні | до 2, 5 кг |
| Решітка для продуктів | 2 |
| Тип коптильні | Металева |
| Тип копчення | Гаряче |
| Товщина матеріалу | 1.5 |
| Паковання | Картонний короб |
| Функція гриль, барбекю | Немає |
| Ширина коптильні | 300.0 |
- Ціна: 3 448 ₴




