


Коптильня гарячого копчення кришка "Доміком" з термометром і підставкою (300х300х250) Ідеальний смак, запах і зовнішній вигляд копченостей Коптильня з кришкою «будиночком» і термометром дає змогу отримати ще красивіший димності: температура та конденсат у вас под контролем. Підвісивши продукти в такій димниці, ви отримуєте золотисті продукти без слідів решітки та плям від конденсату. Компактну коптильню можна використовувати в стінах удома або на природі. Зверніть увагу! У комплекті Набір тріски для копчення. Шланг для відведення диму. Книжка рецептів за гарячим копченням. Шпагат для обв'язування продуктів. Безплатне обладнання системою для підвісного копчення за бажання клієнта. Переваги коптильні з дахом «будиночок» Продукти можна коптити на вагу, підвішеними на гаках. Особлива конструкція відводить вологу від продуктів у гідрозакрив. Коптилки — це Оптимальні розміри для копчення на плиті, багатті або мангалі. Велика продуктивність — до 5 кг копченостей за одне завантаження. Багатофункціональність решіток: для копчення або барбекю. Швидке копчення: до 30 хвилин — сало, 40 хв — риба, до години — курка.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Smoke House |
| Форма | Квадратна |
| Габаритні розміри | |
| Висота | 200 мм |
| Ширина | 250 мм |
| Довжина | 250 мм |
| Додаткові характеристики і комплектація | |
| Колір | Золотистий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Артикул | 1132783822 |
| Вага | 7.0 |
| Тип | Стаціонарна |
| Різновид закривання | з гідрозакривом |
| Висота коптильні | 250.0 |
| Довжина коптильні | 300.0 |
| Джерело диму | Опилки, Щепа |
| Джерело тепла | Газова плита, Індукційна плита, Углі, електроплита, Пальники, Відкритий вогонь |
| Кількість рівнів | 2 |
| Кількість рівнів коптильні | 2 |
| Конструкція | Суцільнозварна |
| Гачки для підвішування риби | 5 |
| Матеріал | Сталь |
| Мірна ємність для тирси/щіпи | Немає |
| Ніжки | Немає |
| Піддон для стікання жиру | 1 |
| Розове завантаження коптильні | до 1, 5 кг |
| Решітка для продуктів | 2 |
| Тип коптильні | Металева |
| Тип копчення | Гаряче |
| Товщина матеріалу | 1.5 |
| Паковання | Картонний короб |
| Функція гриль, барбекю | Немає |
| Ширина коптильні | 300.0 |
- Ціна: 2 798 ₴

