
Коптильня мала з неіржавкої сталі з термометром (400х300х310) До 4 кг копченостей за одне завантаження Продукти гарячого копчення зберігаються в холодильнику не більш ніж 4 доби тому, вибираючи коптильню для сім'ї, багато шукають саме такий пристрій із невеликою завантаженням. Вбудований термометр забезпечить контроль потрібної температури: низької на етапі підсушування та високої за самої копчення. Отримайте під час купівлі коптильні Набір тріски для копчення продуктів. Шланг для відведення диму. Книга рецептів за гарячим копченням. Шпагат для обв'язування продуктів. Маленька коптильня — великі вигоди Гідрозакрив дає змогу використовувати димницю як на свіжому повітрі, так і в приміщенні. Малі габарити заощаджують місце для зберігання та використовувану під час копчення тріски. Термометр забезпечить контроль температур, герметичність — висока якість копчення. Використовувана під час виготовлення неіржавка сталь довговічна та не піддається корозії.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Smoke House |
| Конструкція | Цілісна |
| Форма | Прямокутна |
| Габаритні розміри | |
| Висота | 260 мм |
| Ширина | 250 мм |
| Довжина | 350 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Артикул | 1142052125 |
| Безпечне автовимкнення | Немає |
| Вага | 10.0 |
| Тип | Стаціонарна |
| Різновид закривання | з гідрозакривом |
| Висота коптильні | 310.0 |
| Довжина коптильні | 400.0 |
| Джерело диму | Опилки, Щепа |
| Джерело тепла | Газова плита, Індукційна плита, Углі, електроплита, Пальники, Відкритий вогонь, Електромережа |
| Кількість рівнів | 2 |
| Кількість рівнів коптильні | 2 |
| Гачки для підвішування риби | 5 |
| Матеріал | Нержавіюча сталь |
| Напруга | 220.0 |
| Ніжки | Немає |
| Піддон для стікання жиру | 1 |
| Споживана потужність | 3.0 |
| Розове завантаження коптильні | до 4 кг |
| Решітка для продуктів | 2 |
| Таймер | Немає |
| Температура копчення | 30 |
| Тип коптильні | Металева |
| Тип копчення | Гаряче та холодне |
| Товщина матеріалу | 1.5 |
| Паковання | Картонний короб |
| Функція гриль, барбекю | Немає |
| Ширина коптильні | 300.0 |
- Ціна: 7 098 ₴

