
Коптильня з неіржавкої сталі (520x300x310) з димогенератором і термометром Копчення просто неба та в приміщенні Цей зручний пристрій може видавати продукти гарячим ароматним димом і на свіжому повітрі, і в стінах будівель. Обираючи чарівний смак і чарівний аромат, продукти в процесі копчення очищаються від шкідливих мікроорганізмів і зберігають жири в незмінному вигляді. Замовте коптильню й отримайте книгу рецептів про гаряче копчення. Шланг для відведення диму від коптильні. Набір тріски для копчення продуктів. Шпагат для обв'язування копченостей. Переваги димниці Вбудований термометр дає змогу зручно стежити за температурою копчення. Виведений у вікно або витяжку шланг дає можливість коптити в приміщенні. Стійка до корозії неіржавка сталь завтовшки 1,5 мм не боїться вологи. Конструкцією без ніжок зручно користуватися на газових і електроплитах. Щоб підняти скарбничку вище, її можна розмістити на спеціальній підставці. Цілісна конструкція гарантує тривалі терміни експлуатації пристрою.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Smoke House |
| Конструкція | Цілісна |
| Форма | Прямокутна |
| Габаритні розміри | |
| Висота | 260 мм |
| Ширина | 250 мм |
| Довжина | 370 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Артикул | 1142058089 |
| Безпечне автовимкнення | Немає |
| Вага | 12.0 |
| Тип | Стаціонарна |
| Різновид закривання | з гідрозакривом |
| Висота коптильні | 310.0 |
| Довжина коптильні | 520.0 |
| Джерело диму | Опилки, Щепа |
| Джерело тепла | Газова плита, Індукційна плита, Углі, електроплита, Пальники, Відкритий вогонь, Електромережа |
| Кількість рівнів | 2 |
| Кількість рівнів коптильні | 2 |
| Гачки для підвішування риби | 5 |
| Матеріал | Нержавіюча сталь |
| Напруга | 220.0 |
| Піддон для стікання жиру | 1 |
| Споживана потужність | 3.0 |
| Розове завантаження коптильні | до 4 кг |
| Решітка для продуктів | 2 |
| Таймер | Немає |
| Температура копчення | 30 |
| Тип коптильні | Електрична |
| Тип копчення | Гаряче та холодне |
| Товщина матеріалу | 1.5 |
| Паковання | Картонний короб |
| Функція гриль, барбекю | Немає |
| Ширина коптильні | 300.0 |
- Ціна: 7 698 ₴

