
Коптильня з термометром і димогенератором для гарячого та холодного копчення (520х300х310) Ефективний пристрій видає до п'яти кілограмів готових димних смаколиків за одну закладку. Для зручності передбачені ручки на бічних стінках і кришці. Вбудований термометр дає змогу ретельно стежити за необхідною для ефективного процесу температурою. Гідрозакрив відводить дим у штуцер, що дає змогу використовувати пристрій навіть у замкнутому просторі, спрямовуючи надетний на штуцер шланг у вентиляцію або форточку. Безплатно комплектуємо книгу рецептів за гарячим копченням. Шланг для відведення диму. Набір тріски для копчення. Шпагат для обв'язування продуктів. Коптильня безплатно комплектується штуцером для димогенератора, забезпечуючи легкий монтаж/демонтаж димогенератора. Водночас коптильню можна використовувати як для гарячого, так і для холодного копчення. Як коптити Насипте на піддон вибрані тирси. Викладіть на решітку підготовлений продукт. Накрийте димницю кришкою, поставте на вогонь. Залийте воду в гідрозакрив периметром. Засікати час із появою диму. Насолоджуйтеся домашніми копченостями. Домашні ароматні копченості — це просто
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Smoke House |
| Конструкція | Цілісна |
| Форма | Прямокутна |
| Габаритні розміри | |
| Висота | 260 мм |
| Ширина | 250 мм |
| Довжина | 470 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Артикул | 1142081072 |
| Вага | 12.0 |
| Тип | Стаціонарна |
| Різновид закривання | з гідрозакривом |
| Висота коптильні | 310.0 |
| Довжина коптильні | 520.0 |
| Джерело диму | Опилки, Щепа |
| Джерело тепла | Газова плита, Індукційна плита, Углі, електроплита, Горілки |
| Кількість рівнів | 2 |
| Кількість рівнів коптильні | 2 |
| Гачки для підвішування риби | 5 |
| Матеріал | Сталь |
| Напруга | 220.0 |
| Ніжки | Немає |
| Піддон для стікання жиру | 1 |
| Споживана потужність | 3.0 |
| Розове завантаження коптильні | до 4 кг |
| Решітка для продуктів | 2 |
| Тип коптильні | Електрична |
| Тип копчення | Гаряче та холодне |
| Товщина матеріалу | 1.5 |
| Паковання | Картонний короб |
| Функція гриль, барбекю | Немає |
| Ширина коптильні | 300.0 |
- Ціна: 5 298 ₴

