




Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Розкладний мангал валіза на 8 шампурів із неіржавкої сталі із сумкою та решіткою.
Мангал виготовлений із неіржавкої сталі завтовшки 2 мм, не схильної до деформації, що має високу міцність. Зроблений на сучасному обладнанні методом лазерного різання.
Мангал на 8 шампурів трансформується в невелику прямокутну, легку валізу. Прекрасно підійде для комфортного барбекю, виїзду на природу, риболовлі та пікніка.
Оптимальне співвідношення ціни та якості, гарантія виробника!
SmokeHouse якісне обладнання для домашнього копчення, туризму та смачного відпочинку! Готуйте улюблені делікатеси просто, за допомогою нашого обладнання!
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Smoke House |
| Вбудований термометр | Не передбачений |
| Комплектація рожном | Не передбачений |
| Комплектація кришкою | Не передбачена |
| Матеріал корпусу | Нержавіюча сталь |
| Матеріал решітки | Нержавіюча сталь |
| Регульована висота решітки-гриль | Так |
| Тип | Мангал |
| Тип палива | Деревне вугілля, дрова |
| Форма | Прямокутна |
| Додаткові характеристики і комплектація | |
| Наявність додаткової полиці | Не передбачена |
| Колір | Сірий |
| Габаритні розміри | |
| Висота | 300 мм |
| Ширина | 300 мм |
| Довжина | 550 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Артикул | 1143927294 |
| Вертел | Немає |
| Вага | 7.5 |
| Місткість шампурів | 8 |
| Висота робочої поверхні | 300.0 |
| Довжина робочої поверхні | 550.0 |
| Золяний ящик | Немає |
| Конструкційні особливості | збірно-розбірний |
| Кочерга | Немає |
| Кришка | Немає |
| Решітки гриль | Да |
| Товщина корпусу | 2.0 |
| Паливо | деревне вугілля, дрова |
| Паковання | Картонний короб |
| Шампура | Немає |
| Ширина робочої поверхні | 330.0 |
- Ціна: 4 427 ₴



